Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble Kivik pokryte są skórą lub zdejmowanymi pokryciami z materiałów, które łatwo utrzymać w czystości. Fot. IKEA

Sofa w salonie. Wybieramy model dla dużej rodziny

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 11 maj 2017 10:13 (aktualizacja: 11 maj 2017 10:32)

Mebel, który spełni wszystkie potrzeby dużej rodziny powinien być atrakcyjny wizualnie i wygodny. Nie do przecenienia są również jego cechy użytkowe.

Sofa, którą wybierzemy z myślą o wszystkich domownikach, powinna być wystarczająco duża, by rodzina mogła wspólnie spędzać na niej czas. W tym celu warto rozważyć zakup modelu rozkładanego. Poza dodatkowym miejscem do spania dla gości, zyskamy też przestrzeń, którą w długie zimowe wieczory możemy wykorzystać do zabaw z dziećmi, np. rodzinnych gier planszowych.

Inną komfortową opcją są sofy modułowe. Posiadają one wiele zalet. Modułowe siedziska dają duże pole manewru w sytuacji, gdy mamy potrzebę zmienić aranżacje, ustawienia i funkcjonalność mebla. Sami wybieramy, ile i jakiej wielkość bryły najlepiej spełnią nasze potrzeby. 

Przy wyborze sofy dla rodziny najważniejsza jest jej użyteczność, a to idzie w parze z funkcjonalnością tkaniny. Materiał obiciowy naszej sofy powinien być wykonany z tkaniny wytrzymałej o wysokiej odporności na tarcie. Taka sofa będzie dłużej wyglądała jak nowa.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA