Meble.com.pl - komfort na miarę

Hamilton_funkcja.jpg

Sofa w salonie. Wybierz model z funkcją relaksu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 05 lis 2014 08:27 (aktualizacja: 06 lis 2014 09:28)

Współczesna sofa nie służy wyłącznie do siedzenia. Modele wyposażone w liczne funkcje stoją na straży naszego odpoczynku, zapewniając relaks na najwyższym poziomie.

Współczesny człowiek żyje dziś szybko i intensywnie, a z powodu braku czasu -  w zwiększonym tempie też odpoczywa. Ważne jest, aby odpoczynek choć krótki, był wartościowy, aby pozwalał naładować baterie po całym dniu pracy. Z pomocą przychodzą zaprojektowane do tego celu meble - sofy i fotele. Bynajmniej nie są to już zwykłe meble do siedzenia, bowiem ilość wbudowanych funkcji oraz udogodnień sprawia, że są one luksusowe i na wysokim poziomie. 

Podstawowymi udogodnieniami w sofach z funkcją relaks są regulowane zagłówki, podnóżki, a nawet całe oparcia. Dzięki tym funkcjom możemy dopasować położenie całego siedziska do wygodnej pozycji ciała. Niektóre modele posiadają także funkcje masażu, dzięki czemu leżąc, możemy odprężyć się w maksymalny sposób. Takie sofy sprawdzają się nie tylko w salonie, ale także w domowych kinach. 

Dla osób pracujących w domu doskonałym rozwiązaniem będą sofy z wysuwanymi półkami, które nieużywane chowa się w podłokietniki, zaś wysuwa w chwili, kiedy musimy na nich postawić laptop. Dodatkowymi, ciekawymi funkcjami są możliwości podłączenia ipoda, dzięki czemu możemy bez skrępowania prowadzić rozmowę w trybie konferencji, albo posłuchać ulubionej muzyki, w momencie, kiedy mamy ochotę na chwilę odprężenia. 

Wybierając sofę z funkcją relaksu warto zwracać uwagę na jakość zamontowanych systemów, na to czy mają one sterowanie elektroniczne czy ręczne. Jak każda elektroniczna rzecz, także i takie funkcje mogą się zużywać, warto więc wybrać te na najwyższym poziomie, aby sofa była nie tylko wygodna, ale i bezawaryjna. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA