Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble Novel dostępne są w szerokim wachlarzu skór naturalnych i tkanin. Fot. Bydgoskie Meble

Sofa w salonie. Zobacz, które modele są najmodniejsze

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 23 paź 2015 13:44 (aktualizacja: 26 paź 2015 07:50)

Okres zimowy nieodłącznie kojarzy nam się z wieczorami spędzonymi w ciepłym domu na wygodnej sofie. Które modele są aktualnie na topie? Prezentujemy kilka najciekawszych.

W okresie jesienno-zimowym chętniej zwracamy uwagę na meble, które dają poczucie wygody i komfortu. Trudno się temu dziwić. Podczas, gdy za oknem plucha, większość czasu wolnego spędzamy w domu, głównie przed telewizorem na przyjemnej w dotyku, miękkiej sofie. 

Wychodząc naprzeciw potrzebie komfortu prezentujemy kilka modeli wpisujących się w wiodące trendy wnętrzarskie. Miękkie siedzenia, miłe w dotyku tkaniny, wysokie zagłówki oraz podłokietniki elegancko zamykające bryłę mebla to cechy najmodniejszych aktualnie mebli wypoczynkowych. Zgrabne sofy w formie prostokąta oparte na klasycznych, drewnianych nogach tworzą razem proste, a jednocześnie bardzo atrakcyjne meble, których ponadczasowa klasyka doda szyku każdemu wnętrzu. 

Projektanci chętnie łączą ze sobą różnorodne tkaniny i faktury materiałów tapicerskich, dzięki czemu powstają meble o oryginalnym, „trójwymiarowym” charakterze. Wykorzystanie poduszek w różnych kolorach, rozmiarach i kształtach dodatkowo potęguje ten wizualny efekt.

Najmodniejsze sofy, dzięki uniwersalnej stylistyce oraz formie dobrze prezentują się praktycznie w każdym wnętrzu, tak nowoczesnym, jak tradycyjnym czy awangardowym. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA