Meble.com.pl - komfort na miarę

Mała sofa Boardwalk w turkusowym kolorze świetnie sprawdzi się w jasnym salonie. Miękkie siedzisko pozwoli na długie posiadówki, zaś kolorowe poduszki dodadzą nastrojowego wyglądu. Fot. Furniture Village

Sofa w salonie. Zobacz śliczne dwuosobowe modele

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 21 kwi 2015 08:23 (aktualizacja: 22 kwi 2015 07:59)

Małe, dwuosobowe sofy są nie tylko urocze, ale i bardzo praktyczne. Przekonujemy dlaczego warto mieć ją w swoim domu.

Małe sofy mają moc! Są idealne (oczywiście z funkcją spania) do małych mieszkań, gdzie nie ma miejsca na duży narożnik, a o oddzielnej sypialni z podwójnym łóżkiem można zapomnieć. W pojedynkę śpi się na nich prawie po królewsku, w parze przytulnie i komfortowo. 

Małe, dwuosobowe sofy znajdą zastosowanie w niemal każdym pomieszczeniu w domu. To fantastyczny mebel do pokoju dziecka, zarówno do spania jak i wypoczywania. Sprawdzi się w pokoju nastolatka, który nie chce mieć już długiego łóżka w materacem, w pokoju rodzeństwa, gdzie każdy wolny metr podłogi jest na wagę złota. Można ją ustawić w przedpokoju, w kuchni czy gabinecie, ponieważ jej mały metraż nie zabiera wiele przestrzeni, ale daje więcej wygody niż fotel czy krzesło. 

To mebel uniwersalny, który sprawdzi się we wnętrzach małych i dużych. Dwuosobowe sofy mają także ciekawą stylistykę, ponieważ na mniejszym rozmiarze wszystko wygląda jakoś...lepiej. Sprawdźcie sami.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA