Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik Amaral wniesie do salonu zupełnie nową jakość wypoczynku. Fot. Swarzędz Home

Sofa z opcją spania. Sprawdź modne nowości

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 21 lip 2016 08:38 (aktualizacja: 21 lip 2016 09:07)

Sofy czy narożniki z funkcją spania to bardzo wygodne rozwiązanie. Pozwalają bowiem na wypoczynek nie tylko w dzień, ale także w nocy.

Obecnie czteroosobowa rodzina zazwyczaj korzysta z mieszkania dwu- lub trzy pokojowego. Największy pokój w mieszkaniu nierzadko łączy funkcje gabinetu, salonu i sypialni. W takim pokoju lepiej sprawdza się sofa czy wersalka, którą można szybko złożyć przed przyjściem gości. Rozkładane siedziska warto kupić także do niezbyt dużej  sypialni czy pokoju dziecka. Osobom, które mieszkają w blokach gorąco polecamy meble o mniejszych gabarytach, np. zgrabne sofy 2- i 3-osobowe, wersalki oraz małe narożniki. Szczęśliwi posiadacze dużych mieszkań lub domów mogą zakupić mebel o większych gabarytach.

Funkcja spania może podnosić koszt mebla. W tym wypadku zasada jest prosta - im bardziej skomplikowany i zaawansowany technologicznie jest sprzęt czy mechanizm, tym większa może być cena mebla. Jednak jeśli koszt mebla jest adekwatny do jakości zastosowanych mechanizmów, wówczas warto zapłacić więcej. Dobrej jakości funkcja gwarantuje bowiem wygodę spania. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA