Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa Move. Fot. Gala Collezione

Sofa z podręcznym stolikiem - wybierz rozwiązanie dwa w jednym!

  • Autor: bm
  • 18 gru 2017 10:15 (aktualizacja: 19 gru 2017 15:24)

Dążąc do maksymalnego komfortu wypoczynku, chcielibyśmy mieć wszystko pod ręką. Książkę, laptop, kubek z herbatą... Podręczny stolik lub półka zintegrowana z kanapą, na której siedzimy, to bardzo wygodne rozwiązanie, w dodatku nie zajmujące zbyt wiele miejsca.

Coraz częściej producenci mebli wypoczynkowych wprowadzają na rynek modele z dodatkowymi funkcjami zwiększającymi komfort użytkowania. Są to między innymi podręczne schowki na różne przedmioty, półki, dołączone stoliki lub podstawki pod laptop. Często są to elementy ruchome, rozkładane, np. półka, która na pozór jest fragmentem oparcia lub stolik ukryty w podłokietniku. W razie potrzeby możemy je w każdej chwili otworzyć lub rozłożyć. Eliminuje to konieczność posiadania dodatkowych stolików wolno stojących, na które często nie ma dość miejsca w pomieszczeniu. Takie dodatkowe funkcje wpływają też na ciekawy, modny wygląd sofy.

Producenci niektórych mebli poszli jeszcze dalej w kierunku uatrakcyjnienia mebli - w podręcznych stolikach ukryli np. zestawy audio, gniazdka do ładowania smartfonów i laptopów, chłodzone schowki na napoje itp.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA