Meble.com.pl - komfort na miarę

1 miejsce sofa "Lorenzo" marki Bydgoskie Meble. Fot.. Bydgoskie Meble

Sofy dwuosobowe bez funkcji spania

  • Autor: MU
  • 18 kwi 2014 13:27 (aktualizacja: 27 kwi 2014 21:01)

Tym razem w Rynkowym Hicie Miesiąca wzięliśmy pod lupę dwuosobowe sofy bez funkcji spania. Mebel na pierwszy rzyt oka mało praktyczny, jednak - jak się okazuje - mający wielu zwolenników.

1 miejsce

"Lorenzo" Bydgoskie Meble

Kolekcja "Lorenzo" to kwintesencja ponadczasowego designu i komfortu. Meble wyposażono w regulowane, atrakcyjne wizualnie zagłówki oraz ozdobne przeszycia, podkreślające współczesny charakter kolekcji. Meble podkreślą atmosferę wnętrza, w którym akcent położono na atrakcyjne połączenie nowoczesności z ponadczasowymi wartościami piękna, komfortu i elegancji.

2 miejsce

  1. "Andrea” Wajnert 

Sofa „Andrea” to klasyka z nowoczesnym zacięciem. Proste bryły z ergonomicznie wyprofilowanymi bokami, posadowione na chromowanych nogach idealnie dopasowują się do każdego  wystroju wnętrza. Mimo że sofa może być wykonana w koordynacji dwóch tkanin, to najlepiej prezentuje się w obiciu ze skóry naturalnej. W takiej opcji istnieje możliwość wykonania przeszyć nićmi w kolorze kontrastującym z obiciem. Ten z pozoru drobny zabieg podkreśla kształty mebla i stanowi ciekawy detal.  

3 miejsce

  1. „Fino” Gala Collezione 

Doskonała propozycja dla tych, którzy preferują najbardziej komfortowe rozwiązania. Niezwykle wygodne sofa „Fino” zapewnia naprawdę wyjątkową jakość odpoczynku. Uwagę klientów zwraca fantazyjny bok mebla wykończony miękkim podłokietnikiem.

  1. 4 miejsce
  2. „Agra” Poldem 

Sofa „Agra” pochodzi z wielomodułowego programu, który jest bardzo uniwersalny. Uwagę zwracają przeszycia i pikowania na siedziskach, poduszkach oparciowych i boku podłokietnika. Sofa o wysokim komforcie wypoczywania i dobrej ergonomii.

5 miejsce 

  1. „Kenya” Bydgoskie Meble

Wytworna kolekcja, realizująca założenia klasycznego wzornictwa. Model „Kenya” idealnie pasuje do eleganckich wnętrz salonów, gabinetów oraz stylowych przestrzeni biurowych. Mebel wyróżnia maksymalny komfort, który pozwala rozkoszować się wytwornym wypoczynkiem. Wygodzie sprzyjają nie tylko grube i elastyczne pianki, ale również oparcia przedzielone ozdobnym szwem oraz miękkie, obszerne podłokietniki. W kolekcji dostępne są sofy, narożnik, fotel i pufa.

6 miejsce

  1. „Remo” Meblomak

Meble „Remo” przykuwaja uwagę nowoczesną i elegancką stylistyką, odważnym stębnowaniem grubą nicią oraz zwartym kształtem. Poza nierozkładanymi sofami i fotelami klienci mają także do wyboru bardzo wygodne, niezawodne i funkcjonalne systemy rozkładania mebli do pozycji leżenia. Każde z siedzisk sofy rozkładane jest niezależnie dzięki czemu można dowolnie kształtować jego bryłę przy rozkładaniu.

7 miejsce

  1. „Santini” Vero

Lekkość i nowoczesny design w połączeniu z bardzo wygodną pozycją do siedzenia to atuty tego niepozornego mebla jakim jest SANTINI. Mebel jest bezfunkcyjny i kierowany do klientów ceniących przestrzeń oraz ciekawe rozwiązania wzornicze. Doceniany za wygodę monolitycznego siedziska, lekkość konstrukcji, elementy chromowane oraz ciekawą formę wypukłych przeszyć „pościelowych”. Dostępny jako wolnostojące elementy oraz kilka wzorów narożników w kilkudziesięciu wybarwieniach włoskiej skóry naturalnej i tkaninach o wysokiej wytrzymałości opartych na technologii Aqua Clean.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA