Meble.com.pl - komfort na miarę

"Playground" sofa. Fot. Eilersen

Sofy przy samej ziemi - zobacz niskie meble wypoczynkowe

  • Autor: kh
  • 01 sie 2014 13:27 (aktualizacja: 04 sie 2014 08:17)

Niskie, a nawet bardzo niskie sofy to przebój minimalistycznych aranżacji. Czy można wygodnie odpocząć tuż nad ziemią? By się o tym przekonać, wystarczy obejrzeć naszą galerię.

Zawieszone tuż nad samą podłogą meble wypoczynkowe - sofy, narożniki, a nawet fotele i szezlongi to niewątpliwie propozycja dla osób lubiących i ceniących odważne wzornictwo i niebanalne pomysły. Tak niskie meble nadają bowiem salonowi wyjątkowo nowoczesny charakter, ale równocześnie dla wielu użytkowników mogą wydawać się bardzo niekomfortowe. I nie chodzi tu wcale o komfort odpoczynku, gdyż ten nie różni się od poziomem od tego oferowanego przez meble o tradycyjnej wysokości. Problemem dla wielu osób (starszych, mniej sprawnych, lub wyjątkowo zmęczonych) może okazać się samo wstawanie z tak niskiego mebla.

Wynagrodzeniem tego drobnego dla większości z konsumentów defektu, są wrażenia estetyczne i efekt wizualny jakie wiążą się z niskimi sofami. Na ogół geometryczne, o ciekawym horyzontalnym układzie wyróżniają się oryginalnością dodatków takich jak niewielkie półeczki, masywne poduchy, ciekawe pikowania...

Czym jeszcze? Przekonajcie się sami, oglądając naszą galerię.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA