Narożnik Fava. Fot. Gala Collezione

  • Autor: bm
  • 07 lis 2017 21:14 (aktualizacja: 08 lis 2017 11:19)

Sofy w odcieniach beżu - zobacz 20 uniwersalnych modeli!

Mogą mieć kolor cappucino albo lodów waniliowych, czasem wpadają w miodowy odcień...Te smakowite, choć stonowane i "bezpieczne" kolory mebli wypoczynkowych chyba nigdy nie wyjdą z mody. Prezentujemy 20 modeli sof polskich i zagranicznych, utrzymanych w beżowej palecie kolorystycznej.

Beżowe sofy, narożniki i fotele cenione są przede wszystkim za swoją uniwersalność i łatwość dopasowania do wnętrza. To stąd bierze się ich popularność na polskim rynku - wybierają je klienci, którzy szukają ponadczasowych rozwiązań, nie lubią ekstrawagancji ani aranżacyjnych eksperymentów. Odcieni beżu może być wiele - od ciemnych, wpadających niemal w czekoladowy brąz - aż po bardzo jasne, graniczące z barwą kremową lub ecru. Nowoczesne tkaniny, pokryte specjalnymi apreturami i warstwami ochronnymi ułatwiającymi utrzymanie w czystości, gwarantują, że nawet bardzo jasne sofy będą nam długo służyć, pomimo intensywnej eksploatacji. 

Meble w kolorach beżu, kremu i ecru bardzo dobrze komponują się z przeróżnymi kolorami ścian i dodatkami, które można często zmieniać, aby wystrój wnętrza nie był monotonny i nie znudził się mieszkańcom zbyt szybko. Doskonale wyglądają zarówno pokryte skórą naturalną czy ekoskórą, jak i tkaniną. Szczególnie gdy tkanina jest z gatunku welurowych, które nadają pokryciu sofy miękkość i "głębię".


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce