Obszerny narożnik z podręcznym regałem. Fot. Flexform

  • Autor: mg
  • 18 sty 2018 20:46 (aktualizacja: 19 sty 2018 14:55)

Sofy z półkami - jak urządzić funkcjonalny salon

Sofa to ulubiony mebel w każdym salonie. Lubimy, gdy jest wygodna i zapewnia komfortowy wypoczynek. Ale to nie wszystko, co może zaproponować ten praktyczny mebel. Niektóre nowoczesne sofy za sprawą wbudowanych półek zapewniają także dodatkowe miejsce do przechowywania.

Sofy w welurach, dzięki którym wnętrze będzie przytulniejsze.

Sofa jest przede wszystkim miejscem nieskrępowanego wypoczynku. To właśnie tu spędzamy czas z ulubioną książką w ręku lub śledzimy kolejne perypetie bohaterów pasjonującego serialu. Gdzie jednak odłożyć książkę lub pilot, żeby zawsze były pod ręką, a jednocześnie nie potęgowały wrażenia bałaganu? W takiej sytuacji z pomocą przychodzą sofy wyposażone w specjalne półki. Dzięki nim zyskujemy praktyczne, dodatkowe miejsce do przechowywania. Co więcej, znajdujące się tuż pod ręką.

Najczęściej półeczki umieszczane są w boku sofy lub narożnika, choć niekiedy także w tylnej częściej mebla. Ich kształt i podział zależą tylko i wyłącznie od pomysłowości projektanta. Na pewno tego typu rozwiązania docenią wszyscy miłośnicy porządku, którzy zachodzą w głowę, gdzie schować poranną gazetę lub telewizyjny pilot. Sofy z półkami idealnie wywiążą się z tej roli.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce