Meble.com.pl - komfort na miarę

Narożnik "Mateo" marki Black Red White to komfortowy model, który można ustawić w kącie ściany. Dzięki półkom umieszczonym w boku narożnika mamy miejsce do przechowywania ulubionych książek. Cena: 1799 zł Fot. BRW

Sofy z półkami. Zobacz najciekawsze modele

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 28 sty 2016 08:46

Dodatkowe miejsce do przechowywania w salonie może zapewnić sofa. Zobacz wygodne i modne modele z półkami.

Sofy z półkami stosunkowo niedawno zaczęły podbijać nasze serca. Wszystko za sprawą mody na funkcjonalne meble modułowe, dające możliwość samodzielnego kreowania wnętrza i uzyskania większej ilości miejsca do przechowywania. Mebli sprytnych i praktycznych. 

Dostępne na rynku modele sof oferują nam różne rodzaje półek. Znajdziemy więc półki umieszczone za oparciem, które stanowią doskonałą przestrzeń do przechowywania książek, ale również obok siedziska, gdzie można odstawić kubek z herbatą. Takiego rodzaju półki są doskonałą alternatywą dla stolika kawowego. Jeśli mamy małe mieszkanie, możemy z niego zrezygnować i korzystać z półek na sofie. 

Popularnym rozwiązaniem są również półki umieszczone w bocznej części sofy - pod podłokietnikiem. W tym miejscu znajdziemy najczęściej cztery niewielkie półki, na których można ustawić książki czy drobne ozdoby. Producenci oferują nam również półki-schowki, znajdujące się w podłokietnikach. Zamknięte zupełnie nie wyglądają, jakby skrywały w sobie miejsce do przechowywania.

Dla osób, które często siedzą na sofie z laptopem na kolanach z pewnością spodobają się sofy z półkami ruchomymi. Wysuwają się one z bocznych oparć sofy i można je przesuwać w lewo lub prawo, dzięki czemu zachowują się jak stoliczek. To rozwiązanie wygodne zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA