Narożnik Cremona firmy Stagra. Fot. Stagra

Narożnik Cremona firmy Stagra. Fot. Stagra

  • Autor: mg
  • 20 marz 2018 13:42 (aktualizacja: 31 marz 2018 09:36)

Sofy z regulowanymi bokami - nowoczesny design w salonie

Meble kupowane z myślą o aranżacji salonu na równi z funkcją użytkową pełnią funkcję dekoracyjną. Z tej ostatniej roli świetnie wywiązują się sofy o nietypowych bokach, których pozycję można regulować. Zobaczcie najciekawsze propozycje polskich i zagranicznych marek.

Czytaj też: Styl "urban Jungle" - jakie dobrać meble?

Nowoczesny salon staje się nie tylko przestrzenią przeznaczoną do komfortowego wypoczynku, ale też ma podkreślać status, a także gust jego właścicieli. Stąd wybierane meble muszą być nie tylko funkcjonalne, ale też przykuwać wzrok. Cóż, oryginalność jest w cenie.

Jedną z najciekawszych propozycji przeznaczonych do aranżacji nowoczesnych salonów są sofy wyposażone w regulowane boki, które można ustawić pod lekkim skosem. To rozwiązanie szczególnie lubiane przez włoskich designerów i często praktykowane przez tamtejsze marki.

Ustawione pod kątem, lekko uniesione boki nadają bryle mebla oryginalny kształt. Intrygują i przyciągają wzrok. Znakomicie wpisują się w stylistykę nowoczesnych wnętrz, dobrze będą prezentowały się na przykład w surowych loftach.

Wyprofilowane w ten sposób boki wpływają nie tylko na kształt meble, ale także ułatwiają korzystanie z niego w pozycji leżącej. Dzięki temu sofa staje się bardziej komfortowa, gdyż jej bok pełni równocześnie rolę zagłówka bądź poduszki.

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce