Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko piętrowe niczym dziecięca baza do zabaw - to marzenie niejednego dziecka. Fot. Meble Vox

Spanie na piętrze. Łóżka piętrowe uwielbiane przez dzieci

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 21 lis 2014 09:21 (aktualizacja: 24 lis 2014 08:37)

Spanie na piętrze to praktyczne rozwiązanie, wygoda, ale też pyszna zabawa. Dzieciaki uwielbiają łóżka piętrowe, a producenci mebli proponują dla nich modele nie tylko funkcjonalne, ale też wyglądające jak domki z bajki.

Dlaczego dzieci uwielbiają spanie na łóżku piętowym (oczywiście na górze)? Ponieważ to niesamowita przygoda. Wyobraźmy sobie więc, że taka przygoda przydarza nam się każdego wieczora - to jak spełnienie marzeń małego człowieka. 

Piętrowe łóżka poza niewątpliwą zaletą, jaką jest sprawianie dzieciom przyjemności, mają także wiele innych atutów. Są nimi, chociażby, niewielkie rozmiary. Zajmują tyle miejsca co jedno łóżko, a mogą na nim spać dwie, a czasem nawet trzy osoby. Niektóre modele posiadają bowiem wysuwane spod dolnej leżanki dodatkowe łóżko, które osadzone jest na kółkach. Wyglądem, przypomina trochę polową leżankę, ale jest bardzo wygodne i przestronne. Takie modele sprawdzą się w przypadku rodzeństw mieszkających w jednym pokoju, jednak jedynacy także mogą mieć swoje wymarzone łóżko piętrowe. Dla nich jednak propozycją są łóżka na antresoli, które na górze posiadają miejsce do spania, zaś pod nim, wolną przestrzeń. Ta zaś może być wykorzystana pod biurko lub po prostu miejsce do zabawy. Pod antresolą można także umieścić szafę z ubraniami. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie prezentujemy najciekawsze propozycje łóżek piętrowych - tych uwielbianych przez dzieci, oraz tych, w których wasze dziecko się zakocha...

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA