Meble.com.pl - komfort na miarę

System Climber i Cargo marki Peka Fot. Peka

Spiżarnia w domu. Tak ją możesz zaplanować!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 19 lip 2016 09:21 (aktualizacja: 19 lip 2016 12:52)

Spiżarnia w domu to komfort i wygoda. Wbrew pozorom nie musimy na nią przeznaczać osobnego pomieszczenia. Sprawdź, jak ją możesz zaplanować.

Spiżarnia kojarzy się zazwyczaj z osobnym pomieszczeniem zlokalizowanym w lub tuż przy kuchni. W praktyce oznacza to, że musimy przeznaczyć na nią osobny pokój, bądź też wyodrębnić wnękę kosztem kuchni lub jadalni. Projektanci chętnie ukrywają ją za przesuwnymi drzwiami lub w wysokiej zabudowie. Taka lokalizacja nie jest przypadkowa. Dla osób postronnych to kolejny front kuchenny dla gospodarzy zaś drzwi do pojemnego schowka.

Jednak także w niewielkim mieszkaniu w bloku możemy zaplanować pojemną spiżarnię. Umożliwiają to systemy cargo, które pozwalają na wygodne oraz bezpieczne przechowywanie produktów spożywczych, zastawy kuchennej czy środków czystości. Dzięki nowoczesnym mechanizmom nawet przy dużym obciążeniu szafka wysuwa się poza front kuchni płynnie i lekko. Komfort użytkowania takiej szafki zwiększają także innowacyjne systemy otwierania, regulowane za pomocą pilota lub reagujące na lekki dotyk ręki.

   

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA