Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Odyssey" marki Kler. Fot. Kler

Stół do jadalni ze szklanym blatem - 12 propozycji

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 01 sie 2014 14:20 (aktualizacja: 04 sie 2014 08:09)

Rozkładany stół do jadalni ze szklanym blatem do idealna propozycja do nowoczesnych kuchni i jadalni. Blat wykonany z bezpiecznego hartowanego szkła jest nie tylko estetyczny, ale też bezpieczny w użytkowaniu.

Za zakupem stołu ze szklanym blatem bez wątpienia przemawia jego oryginalność i modny design. Nie wydaje się ciężki i toporny, więc świetnie będzie prezentuje się nie tylko w małych, ale też przestronnych wnętrzach.

Jeśli chodzi o jego wytrzymałość, to większość modeli jest wykonana ze szkła hartowanego. Wbrew pierwszemu wrażeniu, nie rozpadnie się więc na kawałki podczas użytkowania. Bez obawy można też stawiać na nim gorące naczynia czy kubki, o co obawiają się niektóre osoby rozważające dopiero jego zakup.

Jednak pod względem praktycznym blaty drewniane lub te z płyty laminowanej wydają się lepsze do jadalni czy kuchni. Nie widać na nich odciśniętych dłoni, a wszystkie zabrudzenia łatwiej usunąć, bo nie pozostawiają smug. Płyta jest też przyjemniejsza w kontakcie ze skórą, szkło sprawia wrażenie zimnego.

Odnośnie koloru czy wzornictwa stołu ze szklanym blatem najlepiej dopasować go do pozostałych mebli w pomieszczeniu. Nie będzie to trudne, bo wybór jest naprawdę spory. Zobaczcie sami...

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA