Meble.com.pl - komfort na miarę

Stół okrągły świetnie sprawdzi się w przypadku kuchni otwartej na salon. Fot. Studio Max Kuchnie

Stół do kuchni. Podpowiadamy, który model jest najlepszy

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 kwi 2017 10:59 (aktualizacja: 20 kwi 2017 11:08)

Wybór stołu, który nie zakłóci komunikacji we wnętrzu naszej kuchni jest wyzwaniem. Warto mieć na uwadze kilka istotnych kwestii, tym bardziej, że wybór stołów jest bardzo duży.

To, jaki stół sprawdzi się najlepiej sprawdzi się naszej kuchni powinno być uzależnione od kliku ważnych czynników. W pierwszej kolejności powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość oraz układ wnętrza. W przypadku kuchni zamkniętej, najczęściej stół znajduje się pod ścianą. W tym przypadku najlepiej sprawdzi się stół czteroosobowy, o kwadratowym lub prostokątnym kształcie.

Oprócz miejsca, powinniśmy wziąć pod uwagę rodzaj zabudowy w naszej kuchni – tak, aby wybrany stół pasował do całej kuchni. Kolejnym istotnym punktem są nasze wymagania, upodobania oraz potrzeby. Stół powinien się nam podobać wizualnie, a także spełniać swoje funkcje. Wielkość stołu powinna być uzależniona od ilości domowników. 

Podczas wyboru stołu musimy zadbać o to, aby nie blokował poruszania się po kuchni i umożliwiał swobodny dostęp do szafek. Dodatkowo powinien on wizualnie pasować do wystroju kuchennego wnętrza. Do wyboru mamy stoły drewniane, metalowe, szklane lub wykonane z tworzyw sztucznych.

Sprawdź kilka nowości aktualnie dostępnych w Polskich sklepach. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA