Kolekcja Spot. Meble są funkcjonalne dzięki dużej ilości schowków, jak również możliwości rozkładania czy wsuwania jednego elementu w drugi. Fot. Vox

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 23 cze 2017 13:16 (aktualizacja: 23 cze 2017 13:19)

Stół w jadalni. Modele z opcją rozkładania

Stół, który można rozłożyć to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Model nie zajmuje dużo miejsca, a w razie potrzeby pomieści większą liczbę osób.

Stoły z opcją rozłożenia są funkcjonalne i oferują dużo korzyści. Cieszą się więc sporym powodzeniem. Mebel idealnie sprawdza się w niewielkiej kuchni, jadalni czy salonie. Złożony nie zajmuje bowiem zbyt wiele miejsca, a w sytuacji, gdy potrzebujemy ugościć większą niż standardowo liczbę osób, możemy go łatwo i bez problemu rozłożyć.

Rodzaj stołu może zależeć od kształtu i rozmiaru pomieszczenia, a także ogólnego stylu i kształtu pozostałych mebli. Stoły rozkładane dostępne w polskich sklepach mogą mieć różne kształty, rozmiary i dodatkowe funkcjonalności, jak ukryte szuflady. W asortymencie producentów dostępne są stoły prostokątne, kwadratowe i z dodatkowymi blatami schowanymi pod blatem głównym. Inną ciekawą opcją są stoły z opuszczanym blatem lub z wbudowanymi szufladami do przechowywania sztućców, serwetek i obrusów. Z kolei stoły okrągłe po dodaniu dodatkowego blatu nabierają pięknego, owalnego kształtu. W zależności od tego jak dużym wnętrzem dysponujemy stół możemy ustawić przy ścianie, jak też na środku pomieszczenia. Ważne jest aby mebel nie zakłócał komunikacji w pomieszczeniu. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce