Meble.com.pl - komfort na miarę

Stół Gheoma okrągły, szklany blat, który umieszczony został na drewnianej, wielkiej kuli. To pięknie i bardzo nowoczesne połączenie. Fot. Porada

Stół z elegancką nogą. Do jadalni i salonu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 29 wrz 2014 09:55

Nie sposób przejść obok nich obojętnie. Mają niespotykaną formę, która jednocześnie zaskakuje i wprawia w zachwyt. Stół z ozdobną nogą to bez wątpienia wyjątkowy mebel w domu.

Będzie się pięknie prezentował zarówno w eleganckim salonie, dużej jadalni czy nawet wciśnięty w kącik w kuchni. Dzięki ozdobnej nodze nie sposób go nie zauważyć. Taki stół przykuwa uwagę i stanowi charakterystyczny detal w domu.

Fantazyjnie skręcone nogi stołu będą się pięknie prezentowały w dużych salonach, gdzie jest wiele miejsca do ich wyeksponowania. W połączeniu ze szklanym blatem stół zyskuje na nowoczesności i dzięki temu stanowi dobre wyposażenie minimalistycznych wnętrz. 

W małych pomieszczeniach znacznie lepiej będą wyglądały stoły na jednej, ale bardzo charakterystycznej nodze. Zarówno okrągłe jak i kwadratowe modele. Szczególnie modne są połączenia białego koloru z wysoko lakierowaną powierzchnią. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA