Meble.com.pl - komfort na miarę

Solidny kawałek drewna to doskonały element na stół, np. taki jak "Frame". Fot. Miloni

Stół z prawdziwego drewna. Idealny do Twojego domu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 22 lip 2014 14:26 (aktualizacja: 30 lip 2014 08:24)

Budujący dom lub kupujący nowe mieszkanie coraz częściej i chętniej przeznaczają jedno pomieszczenie bądź kawałek wydzielonej przestrzeni na jadalnię. Warto tą przestrzeń wyposażyć w piękny stół… najlepiej wykonany z litego drewna.

Najważniejszym atrybutem jadalni jest stół. I choć nie doszukuje się w nim tak wielkich znaczeń jak kiedyś, to nadal pełni on ważną rolę i powinien być odpowiednio wyeksponowany. Obecna moda na ekologiczne meble propaguje meble wykonane z litego drewna. Jest to bowiem w pełni naturalny surowiec, a więc nie tylko przyjazny dla środowiska, ale także dla nas samych. Ponadto stoły z pełnego masywu drewna, a także wykonane z jego elementów wygląda pięknie i stanowi ozdobę całego domu.

Poszukując drewnianego stołu warto rozejrzeć się w ofertach polskich producentów mebli. W salonach meblowych znajdziemy produkty takich firm jak Klose czy Meble Matkowski czy też Kler. Oferują one klasyczne, piękne i do tego doskonale wykonane drewniane stoły wraz z dopasowanymi kompletami krzeseł. Jeśli zaś chcielibyśmy bardziej designerski model, wówczas warto poszukać odpowiedniego modelu w ofertach młodych projektantów. Z niewielkich, często przydomowych manufaktur wyłaniają się prawdziwe „okazy” drewnianych stołów, które niejednokrotnie mają zachowany prawdziwy urok, jaki posiada drzewo. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA