Meble.com.pl - komfort na miarę

Niski stolik o geometrycznej, prostej formie. Fot. Koinoor

Stolik do salonu - modne są jak najniższe!

  • Autor: bm
  • 09 cze 2014 14:32 (aktualizacja: 10 cze 2014 07:08)

Robią furorę w nowocześnie urządzonych wnętrzach - niskie stoliki kawowe, przy których tak naprawdę najwygodniej jest siedzieć po prostu na dywanie. Z drewna, płyty, tworzywa, szkła, tapicerowane tkaniną lub skórą - do wyboru, do koloru!

Oglądając modne aranżacje wnętrz, można odnieść wrażenie, że podręczne stoliki kawowe "schodzą do parteru". Na topie są proste, pozbawione zbędnych elementów bryły, na niskich nóżkach, kółkach lub płozach, często ze szklanym blatem lub tapicerowane tkaniną lub skórą - dopasowane do zestawów wypoczynkowych. Niskie - niekoniecznie jednak oznacza małe. Tego typu stoliki nierzadko mają stosunkowo dużą powierzchnię blatu, co czyni je funkcjonalnymi i wręcz niezbędnymi w salonie meblami.

Niski stolik kawowy może być prawdziwą ozdobą naszego pokoju dziennego. Nie zasłania "widoku z kanapy", nie utrudnia ruchów osobom siedzącym, łatwo odłożyć na jego blat gazetę czy odstawić filiżankę z kawą. Ponieważ najczęściej jest też lekki i mobilny, nietrudno przestawiać go z miejsca na miejsce i przy jego pomocy dowolnie zmieniać aranżację salonu.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA