Meble.com.pl - komfort na miarę

Drewniany stolik Cho7 na wysokich nóżkach nie przytłacza wnętrza i jest bardzo uniwersalny wzorniczo. Fot. Voga

Stolik kawowy. 10 uroczych propozycji z drewnem

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 25 maj 2015 14:28 (aktualizacja: 26 maj 2015 08:47)

Drewniany stolik kawowy to eleganckie dopełnienie aranżacji salonu. Mały, zgrabny czy raczej masywny i oryginalny w formie? Który wybrać? Przedstawiamy 10 ciekawych propozycji.

Stolik kawowy to ważny element wyposażenia każdego salonu. Jest niższy i mniejszy niż klasyczny stół, pełni jednak funkcję równie praktyczną. Może być dodatkową półką na książki i gazety, podstawką pod lampę, komputer, a często również podnóżkiem. Trudno wyobrazić sobie bez niego salon. Nic więc dziwnego, że co chwilę projektanci zaskakują nas nowymi, wymyślnymi pomysłami na ten prosty mebel. 

Oferta stolików kawowych z elementami drewna jest bardzo bogata. Bez trudu możemy więc dobrać model idealny do naszego wnętrza. Do wyboru mamy zarówno małe i zgrabne propozycje reprezentujące wzornictwo nowoczesne, jak też modele wykonane z najmniejszą dbałością o szczegóły. Wielbiciele niestandardowego designu mogą zwrócić uwagę na stolik z odważną w formie podstawą. Oryginalna kompozycja w duecie z ciepłym drewnem doskonale wzbogaci nasz salon. Taki stolik można wykorzystać jako standardowe wyposażenie, ustawiając go w centralnym punkcie pomieszczenia, gdzie z pewnością zwróci uwagę ciekawą formą wykonania. Świetnie sprawdzi się także jako element dekoracji. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA