Meble.com.pl - komfort na miarę

"Element" to niski stolik do salonu. Blat, wykonany z hartowanego szkła, podtrzymuje drewniana rama; w jej dolnej części umieszczono dodatkową półkę. Fot. Kler

Stolik kawowy. Piękne i ciepłe drewniane propozycje

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 29 gru 2014 13:12 (aktualizacja: 30 gru 2014 07:59)

Stolik kawowy to jeden z niezbędnych elementów wyposażenia każdego salonu. Dziś prezentujemy propozycje o rysunku drewna - nie tylko ciekawe pod względem stylistyki, ale także niezwykle funkcjonalne.

Mimo, że stoliki kawowe to meble, które wydają się dość niepozorne, stanowią niezwykle ważny element wystroju naszego salonu. Mały stolik jest nie tylko nieoceniony w chwili relaksu z książką czy podczas odpoczynku z filiżanką herbaty - jednocześnie może być elegancką i przykuwającą wzrok ozdobą wnętrza. Dziś przyjrzyjmy się bliżej modelom drewnianym, bądź oklejanym okleiną z rysunkiem drewna. 

Mnogość kształtów i form dostępnych drewnianych stolików i ław jest tak bogata, że każdy może dobrać model idealny do swojego wnętrza czy potrzeb. Zachwycające różnorodnymi kształtami i niebanalnym designem stoliki znajdą zwolenników wśród osób ceniących klasyczne meble o prostej linii, jak i wielbicieli wzornictwa klasycznego.

Zobaczcie 10 ciekawych propozycji... 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA