Meble.com.pl - komfort na miarę

Stolik "Auto Reverse" wyróżnia się oryginalnym połączeniem metalu i drewna. Fot. Arketipo

Stolik kawowy. Pokazujemy naprawdę niezwykłe modele

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 27 sty 2015 15:16 (aktualizacja: 28 sty 2015 08:26)

Stolik kawowy o nietypowym wyglądzie sprawia, że wnętrze zyskuje ciekawy wygląd. Dziś prezentujemy kilka przykładów ław i stolików okolicznościowych stworzonych z myślą o miłośnikach oryginalnego wzornictwa.


Stolik kawowy to mebel, który - wbrew pozorom - wcale nie jest mało znaczący. Zazwyczaj „dobieramy” go co prawda już po zakupie pozostałych mebli, jednak siadając na ulubionej sofie lub fotelu, to właśnie na nim koncentruje się wzrok nasz i naszych gości. 

Stolik kawowy może nadać wnętrzu mocny charakter lub nowoczesną lekkość. Właśnie dlatego zanim zdecydujemy się na konkretny model stolika, warto zadać sobie pytanie... - Czy stolik kawowy ma być wyłącznie stolikiem? Czy ma on odgrywać bardziej praktyczną rolę, czy też stanowić centralny punkt naszego pokoju i pełnić funkcje głównie dekoracyjne? 

Dla osób, które zdecydowanie preferują tą drugą opcję, mamy dobrą wiadomość. Projektanci stolików kawowych konsekwentnie przekonują, że siłą mebla jest pomysł. Tworzą piękne i fikuśne stoliki kawowe, które stanowią nie tylko wspaniałą ozdobę salonu, ale są też niezwykle funkcjonalne. Unikalne stoliki kawowe mają nie tylko ciekawe kształty, wyróżniają się także ciekawym połączeniem materiałów. Zobaczcie sami ... 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA