Meble.com.pl - komfort na miarę

Stolik "Hope" marki MC Akcent posiada rozsuwany blat oraz wysuwaną szufladę. Fot. MC Akcent

Stolik kawowy z pomysłem

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 marz 2014 14:21 (aktualizacja: 27 marz 2014 08:37)

Dlaczego stoliki kawowe z tzw. "extra gadżetem" warto polecać? Przede wszystkim dlatego, że poza ciekawą formą pozwalają także sprytnie ukryć wszystko to, co niekoniecznie chcemy eksponować, np. biżuterię, sprzęty elektroniczne, czy stosy gazet i papierów potrzebnych do pracy.

Stolik kawowy to mebel, który - wbrew pozorom - wcale nie jest mało znaczący. Zazwyczaj „dobieramy” go co prawda już po zakupie pozostałych mebli, jednak, siadając na ulubionej sofie lub fotelu, to właśnie na nim koncentruje się wzrok nasz i naszych gości. 

Stolik kawowy może nadać wnętrzu mocny charakter lub nowoczesną lekkość. Właśnie dlatego zanim zdecydujemy się na konkretny model stolika, warto zadać sobie pytanie... - Czy stolik kawowy ma być wyłącznie stolikiem? Czy ma on odgrywać bardziej praktyczną rolę czy też stanowić centralny punkt naszego pokoju i pełnić funkcje głównie dekoracyjne? 

Obecnie na rynku mamy bardzo duży wybór stolików kawowych i każdy może znaleźć model odpowiedni dla siebie. Warto jednak przyjrzeć się bliżej stolikom wyposażony w dodatkowe rozwiązania praktyczne, które pomysłowo łączą kilka funkcji jednocześnie. Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne, ukryte schowki i półeczki, wysuwane i podnoszone blaty - to wyróżniki stolików "z pomysłem." Przyjrzyjmy się im bliżej.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA