Stolik Custom marki Vox. Fot. Vox

Stolik Custom marki Vox. Fot. Vox

  • Autor: bm
  • 24 lip 2017 11:25 (aktualizacja: 25 lip 2017 10:59)

Stolik kawowy zawsze pod ręką - oto 10 modeli w cenie do 1.000 zł!

Jest zwykle niewielki i niepozorny, ale trudno się bez niego obejść w wielu różnych sytuacjach – od codziennego odstawiania kubka z kawą począwszy – poprzez przechowywanie podręcznych drobiazgów – aż po wykorzystywania go jako dodatkowej powierzchni np. podczas spotkań towarzyskich.

Idealny stolik kawowy nie jest ani zbyt duży, ani za mały. Zazwyczaj ma dość prostą formę, rzadziej ekstrawagancką. Nie musi ona jednak być bardzo oszczędna, bo stolik to taki element wnętrza, który można szybko i łatwo wymienić czy przenieść w inne miejsce, gdy nam się znudzi. Stąd też popularność modeli mobilnych, np. wyposażonych w kółka lub szyny na specjalnych rolkach. Pojawiają się też stoliki, które można łatwo dosunąć np. do podłokietnika kanapy.

Najpopularniejsze stoliki kawowe najczęściej posadowione są na tradycyjnych czterech nogach, chociaż nie brakuje modeli na szerokiej podstawie lub postumencie. Ponieważ jest to mebel używany na co dzień i służący jako podręczne miejsce do przechowywania, producenci zadbali o jego funkcjonalność i w efekcie większość dostępnych na rynku modeli wyposażona jest w dodatkowe półki np. na prasę, szufladki na drobiazgi, a czasem na specjalny miniblat pod laptop.

W naszej fotogalerii prezentujemy dziesięć funkcjonalnych stolików w cenie do 1.000 złotych.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce