Szafka RTV z kolekcji Muto, wykonana z białej płyty w matowym kolorze. Drewniane korpusy ocieplają całość aranżacji. Fot. Meble Vox

Szafka RTV z kolekcji Muto, wykonana z białej płyty w matowym kolorze. Drewniane korpusy ocieplają całość aranżacji. Fot. Meble Vox

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 25 sie 2016 10:32 (aktualizacja: 25 sie 2016 10:46)

Stolik RTV. Propozycje z polskich sklepów

Szafka RTV przyda się w każdym domu. Odbiornik telewizyjny musi być bowiem ładnie, a co ważniejsze bezpiecznie wyeksponowany.

Wybór szafek RTV dostępnych w polskich sklepach jest aktualnie bardzo zróżnicowany. Możemy zakupić modele wyróżniające się klasyczną stylistyką, jak też szafki, które staną się doskonałym uzupełnieniem wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym. 

Wykonane są z trwałych materiałów, dzięki czemu możemy na nich ustawić nawet ciężki odbiornik telewizyjny, bez obawy,  że szafka załamie się pod jego ciężarem bądź też niebezpiecznie przechyli. Ponadto, większość modeli posiada pojemne szuflady, które zapewniają dodatkowe miejsce na przechowywanie. Otwarte półki oraz wysuwane szuflady pozwolą wygodnie i bezpiecznie przechowywać ulubione filmy czy płyty z muzyką. 

Szafki RTV często wyróżniają się także niebanalną formą, dzięki temu mebel może pełnić rolę mocnego akcentu w salonie. W galerii kilka modnych przykładów. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce