Meble.com.pl - komfort na miarę

Stolik "Surf" to nowoczesny, ale też bardzo futurystyczny model. Na drewnianych nogach, o geometrycznym ustawieniu umieszczono cienki, biały blat. Jego biel doskonale komponuje się z naturalną barwą drewnianej podstawy. Nietypowy kształt blatu zwraca na siebie uwagę i będzie stanowił centralny mebel w salonie. Fot. Le Pukka

Stolik w salonie. Piękne modele w stylu skandynawskim

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 wrz 2014 08:03 (aktualizacja: 25 wrz 2014 08:43)

Na nóżkach lub całkowicie osadzone na ziemi, okrągłe lub kwadratowe. Wybór stolików kawowych jest ogromny, jaki więc wybrać, jeśli urządzamy salon w skandynawskim stylu? Podpowiadamy i prezentujemy najpiękniejsze modele.

Skandynawskie wzornictwo lubuje się w jasnych kolorach oraz w naturalnych materiałach. Biel, pastele i drewno to absolutne podstawy w skandynawskich aranżacjach. Oprócz wyposażenia salonu jakim są sofa, komoda czy też meble RTV, ważną rolę pełni także stolik kawowy, który jest nieodłącznym elementem komfortowego wypoczynku w stylu: "na sofie z kubkiem herbaty". 

Jeśli cenicie naturalne materiały i delikatną stylistykę, zupełnie tak, jak Skandynawowie, to polecamy stoliki, których nogi zostały wykonane z drewna i ukazują całe piękno tegoż surowca, zaś cienki najczęściej blat pomalowano na nieskazitelnie biały kolor. To połączenie bieli i ciepłej barwy drewna jest obecnie nie tylko modne, ale również dość uniwersalne. Dla absolutnych fascynatów drewna i jego doskonałej barwy, polecamy stoliki, w kształt których projektanci nie ingerowali za bardzo. Ciekawą propozycją może być stolik wyglądający jak masywny kwadrat wykonany z litego drewna, lub nawet oszlifowany i zaimpregnowany pieniek. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA