Meble.com.pl - komfort na miarę

Stolik "Element" marki Kler to nowoczesna stylistyka i praktyczność w jednym wydaniu. Dolna półka pozwoli na przechowywania gazet, zaś duży blat zapewnia wiele miejsca na filiżanki. Fot. Kler

Stoliki kawowe. Przegląd najmodniejszych modeli

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 25 lis 2014 10:13 (aktualizacja: 26 lis 2014 08:27)

Współczesny stolik kawowy to nie tylko nóżki i blat. Dziś wymaga się od niego funkcji oraz modnej, designerskiej estetyki.

Kawowych stolików na polskim rynku jest całe mnóstwo. Jak z tego gąszczu wybrać model modny, ciekawy i funkcjonalny? Podpowiadamy to w tym artykule!

Od dawna wiadomo, że design nie oznacza wyłącznie ładnego wyglądu. Za tym określeniem kryje się znacznie więcej, bowiem design to funkcjonalność...i misja. Designerskie stoliki, to takie, które nie tylko służą do ustawienia na nich filiżanki z gorącą kawą, ale również posiadają skrytki, regulowaną wysokość, wysokiej jakości, odporny na zarysowania blat, jak również wpisują się w obowiązujące trendy.

Stoliki ze skrytkami świetnie sprawdzą się w małych salonach, ponieważ zapewniają dodatkową przestrzeń do przechowywania drobiazgów. Można w nich chować piloty, klucze, układać gazety i ustawiać czytane akurat książki. Szczególnie modne modele, to takie, które wykonane są z naturalnego drewna lub wykończone zostały naturalnym fornirem. Producenci często łączą tą fakturę z bielą lub stalowymi elementami. Modne są także niskie stoliczki na cienkich nóżkach, których blaty wyglądają jak okrągła taca. Mają zagięte do góry brzegi i ustawia się je po kilka, tworząc nowoczesną kompozycję w salonie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA