Stolik Mishell firmy Noti. Projekt: Piotr Kuchciński. Fot. Noti

Stolik Mishell firmy Noti. Projekt: Piotr Kuchciński. Fot. Noti

  • Autor: mg
  • 05 wrz 2017 14:10 (aktualizacja: 06 wrz 2017 09:56)

Stoliki kawowe - przykłady mebli do oryginalnych wnętrz

Stoliki kawowe to niewielkie, ale jakże praktyczne meble. Równie dobrze mogą służyć do postawienia filiżanki porannej kawy, jak i odłożenia ulubionej książki. Z racji niewielkich rozmiarów wpiszą się w każde wnętrze. Prezentujemy stoliki kawowe, które nadadzą oryginalny charakter waszym wnętrzom.

Meble fornirowane. Zobacz piękne aranżacje salonów i jadalni!

Największą zaletą stolików kawowych jest ich uniwersalność - bez problemu wpiszą się w każdy styl aranżacyjny, poczynając od nowoczesnego, poprzez wyważony minimalizm, a na klasycznym czy vintage kończąc. Zwykle mają niewielkie rozmiary, dlatego dadzą się nie tylko ustawić w dowolnym miejscu, ale też przenieść w razie potrzeby. Są przy tym niezwykle funkcjonalne, gdyż zawsze są "pod ręką". Aspekt praktyczny mogą zwiększyć zaprojektowane dodatkowe miejsca do przechowywania.

Mimo niewielkich rozmiarów, stoliki kawowe zawsze pozostają w "centrum uwagi", czy to za sprawą zachwycającej formy czy niebanalnego wykończenia. Mogą być bowiem drewniane (najczęściej), ale też wykonane z metalu, szkła i tworzyw sztucznych. Często materiały te są łączone ze sobą, dając w efekcie niebanalny mebel. Dzięki temu stoliki stają się prawdziwą ozdobą każdego salonu.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce