Meble.com.pl - komfort na miarę

Stoliki kawowe dostępne w ramach kolekcji Simple. Wyróżniają się modną formą, dostępne są w różnej wielości i kolorze. Fot. Vox

Stoliki kawowe. Te modele są najmodniejsze

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 28 maj 2017 07:32

Stolik kawowy to nieodłączny towarzysz sofy. Zazwyczaj jest centralnym miejscem w pokoju dziennym lub salonie. Które aktualnie stoliki są modne? Podpowiadamy.

Obecnie na rynku mamy bardzo duży wybór stolików kawowych i każdy może znaleźć model odpowiedni do swego wnętrza. Stolik kawowy jest nie tylko uzupełnieniem aranżacji salonu, ale również elementem aranżacji, która może wyznaczyć charakter całego wnętrza. Przed podjęciem decyzji o zakupie stolika należy zastanowić się, czy ma on odgrywać bardziej praktyczną rolę, czy też pełnić funkcje głównie dekoracyjne.

Jeśli chodzi o estetykę, czyli po prostu wzornictwo stolika, to zwykle powinniśmy kierować się indywidualnym gustem. Warto zwrócić uwagę na styl, kształt, kolor mebla, jak również warto dostosować wybrany model do innych mebli, które już mamy w mieszkaniu. Stolik powinien bowiem również pasować do stylu i charakteru pozostałego wyposażenia. 

W ostatnich latach rośnie popularność stolików drewnianych, z okrągłym blatem, które stylistyką nawiązują do wnętrz skandynawskich. Na uwadze nie tracą jednak również modele będące połączeniem drewna i szkła. W sklepach dużo jest również modeli z blatem prostokątnym, które pozwalają na ustawienie ich w dowolnym miejscu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA