Meble.com.pl - komfort na miarę

Siena to idealna kolekcja, jeśli chcesz stworzyć naturalną, pełną ciepła aranżację jadalni. Fot. Meble Taranko

Stoły i krzesła. 10 najnowszych kolekcji do jadalni

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 08 maj 2015 09:14 (aktualizacja: 08 maj 2015 12:06)

Nowoczesna i zdecydowana, czy może raczej klasyczna i pełna ciepła? Jaka według Ciebie powinna być wymarzona jadalnia? Sprawdź najnowsze propozycje producentów i znajdź idealną kolekcję dla siebie...

Jadalnia to jedno z najważniejszych miejsc w domu. To przy stole przyjmujemy rodzinę oraz gości, urządzamy romantyczne kolacje czy też jadamy wspólne śniadania. Dlatego warto urządzeniu jadalni poświęcić więcej uwagi. 

Najważniejszym wyposażeniem jadalni jest bezwzględnie stół. Zanim go jednak kupimy, warto zastanowić się nad tym, jakie ma spełniać funkcje. Jeśli nie potrzebujemy wielkiego stołu, doskonale sprawdzi się kwadratowy model z możliwością niewielkiego powiększenia. Dla rodzin, które przyjmują większą ilość gości, koniecznym wyposażeniem będzie stół rozkładany, który można rozciągnąć nawet do dwóch czy trzech metrów. 

Małe jadalnie idealnie uzupełni niewielki kwadratowy stolik lub model okrągły. Ten drugi ma tą zaletę, że zapewnia więcej miejsca niż stoły z kątami i daje wiele przestrzeni na środku do ustawiania półmisków z potrawami. 

W galerii zdjęć znajdziesz 10 najnowszych kolekcji mebli do jadalni. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA