Meble.com.pl - komfort na miarę

Stół „S4105” marki Bydgoskie Fabryki Mebli. Fot. BFM

Stoły w okleinie naturalnej - hity sprzedaży

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 17 kwi 2014 13:11 (aktualizacja: 23 kwi 2014 20:43)

W opinii handlowców stoły do jadalni w okleinie naturalnej – choć stosunkowo kosztowne – cieszą się zainteresowaniem. Okazuje się nawet, że w tym przypadku cena pełni rolę drugorzędną, znacznie ważniejsza jest wielkość stołu po rozłożeniu, kształt oraz odporność okleiny na częste użytkowanie.

Zapytaliśmy przedstawicieli 50 losowo wybranych salonów meblowych, które stoły do jadalni w okleinie naturalnej cieszą się uznaniem. Największą ilość wskazań uzyskał stół „S4105” propozycja marki Bydgoskie Mebl. Miejsce 2. i 3. natomiast zajęły (kolejno): stół „Milano” firmy Paged Meble oraz „T-204” Kolekcji Mebli Klose. 

Miejsce 1. 

Stół „S4105”, Bydgoskie Meble

Dostępny w dwóch dekorach: okleina dębowa i orzechowa. Wymiary przed i po rozłożeniu: szer. 900-2100 mm, wys. 760 mm, gł. 900 mm. Stół rozkłada się w dowolną stronę. Można go także ustawić np. przy ścianie. Podczas rozkładania stół należy lekko unieść, gdyż wraz z blatem przesuwają się jego nogi. Stół wyposażono  w metalowe prowadnice, które zapewniają mu sztywność i wytrzymałość. 

Miejsce 2.

Stół „Milano”, Paged Meble

Stelaż stołu „Milano” wykonano z drewna litego. Część wierzchnią natomiast z płyty wiórowej, okleinowanej okleiną naturalną (buk lub dąb). System rozkładania opiera się na prowadnicach metalowych, 2 wkładki przechowywane są w stole. Meble wykończono lakierem akrylowym, barwionym lub w kolorze naturalnym.

Miejsce 3.

Stół „T-204”, Kolekcja Mebli Klose

Stół „T-204” doskonale odnajdzie się w przestrzeniach nowoczesnych. Masywne nogi podkreślają solidność wykonanej z drewna konstrukcji. Pozostaje niezmiennie stabilny nawet przy rozłożeniu do znacznych rozpiętości. Dostępny jest w 3 wersjach wykonania: buk, buk twardzielowy oraz dąb.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA