Meble.com.pl - komfort na miarę

Stolik Street i sofa David oraz fotel Dean. Fot. Miloo Home

Styl nowojorski. Jakie wybrać meble

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 cze 2016 10:29 (aktualizacja: 17 cze 2016 11:04)

Wnętrza w stylu nowojorskim są harmonijne i eleganckie. To wysublimowane połączenie wzorów klasycznych z uwspółcześnionymi. Styl występuje w wielu wariacjach, ale każda z nich tworzy wnętrze przytulne i ponadczasowe.

Do stworzenia aranżacji w pełnym splendoru stylu nowojorskim sprawdzą się meble i akcesoria marki Miloo Home. Kolekcja City to seria stolików kawowych i bardzo popularnych za oceanem konsol. Meble posiadają efektowne błyszczące ramy pokryte chromem i szklane blaty. Doskonale komponują się z nimi fotele Dean I Trocadero o opływowych kształtach i charakterystycznych przeszyciach tapicerowanych krawędzi.

W eleganckim apartamencie nie powinno zabraknąć również klasycznych mebli. Dobrze sprawdzi się komoda Castilla z nowej kolekcji Verandah, wykonana z czernionej brzozy. Tradycyjny styl ma również biblioteka Loft z metalową ramą i drewnianymi półkami. Duża ilośc dodatków, to absolutna konieczność w nowojorskim apartamencie. Aranżację uzupełniają lampy, poduszki, wazy, tace, lampiony. A także drobne meble, jak pufy, stoliki boczne i kawowe, jak na przykład Malgart w miedzianym wykończeniu. Styl nowojorski lubi symetrię, ale nie mam w nim miejsca na meble w kompletach. Otwiera to pole do popisu dla własnej wyobraźni i umiejętności dekoratorskich.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA