Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchnia zainspirowana stylistyką angielską. Białe szafki pięknie komponują się z drewnianym blatem. Projekt: Beata Ignasiak. Fot. Bartosz Jarosz

Stylowa kuchnia. Piękne pomysły na meble

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 sty 2017 09:53 (aktualizacja: 20 sty 2017 10:38)

Kuchnia zainspirowana klasyczną stylistyką jest pełna uroku. Z pewnością docenią ją osoby, dla których kuchnia to coś więcej niż tylko przestrzeń przygotowywania posiłków.

Kuchnia klasyczna jest pełna wizualnego ciepła i stylowych rozwiązań. Meble wyróżniają się bogatymi zdobieniami i stylowymi przeszkleniami. Nierzadko królują to otwarte półki, które pozwalają na wyeksponowanie kuchennych bibelotów i dekoracji. Pilastry, kolumny, listwy wieńczące szafki, frezy, zewnętrzne ozdobne zawiasy, stylizowane uchwyty, a w końcu także ozdobna ceramika ustawiona na półkach i w witrynach – wszystko to odpowiednio podkreślone ciepłą, subtelną barwą tworzy wrażenie wyrafinowanej, ale jednocześnie bardzo przytulnej kuchni. 

Z klasyczną kuchnią pięknie komponuje się biel. Meble są pełne uroku, ale też subtelności. Barwa ta uwidocznia każdy, nawet najmniejszy detal stylowej zabudowy. Pomysłów na klasyczną białą kuchnię może być wiele. Wszystkie jednak kojarzą się z tradycją, ponadczasowym pięknem i finezją detali. Inną kolorystyczną opcją są pastele, które sprawiają że klasyczna zabudowa nabiera subtelności i łagodności. W pastelach prym wiodą delikatne, stonowane odcienie błękitu, zieleni oraz żółci. Klasyczne fronty urozmaicone pastelowymi wstawkami sprawią, że kuchnia stanie się wizytówką całego domu. 

Sprawdź piękne stylowe aranżację wnętrz kuchennych. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA