Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble rodem z królewskiego pałacu. Na drzwiach szafy zamontowano lustro w owalnym kształcie, zaś nad łóżkiem zawieszono zwiewny baldachim. Fot. Kids&Teens

Stylowe meble w pokoju dziewczynki. Kolekcje jak z bajki

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 09 paź 2014 14:30 (aktualizacja: 14 paź 2014 07:58)

Stylowe, doskonałe do pokoju małej księżniczki lub też eleganckie, idealne dla małej damy. Urządzając pokój dziewczynki warto puścić wodze fantazji i wybrać meble rodem z królewskiego pałacu. Obowiązkowo w białym kolorze.

Biel w pokoju dziecka wcale nie musi być zimna, jeśli zestawimy ją z klasycznymi meblami, mocno wystylizowanymi. To połączenie jest nie tylko bardzo eleganckie, ale też uniwersalne. Białe meble można zestawić z każdym kolorem ścian, podłóg, a także z niezliczoną ilością barw dodatków. Radosnego wyglądu i ciepłego klimatu dodadzą: kolorowa pościel, girlanda z kolorowych kuleczek czy też fikuśny żyrandol. 

Biel sprawi też, że pokój dziecka będzie wydawał się przestronny, co jest szczególnie ważne, jeśli meblujemy niewielki pokoik. Białe meble ponadto mogą służyć przez długie lata, dzięki braku dziecinnych nadruków oraz kolorowych aplikacji są odpowiednie dla dzieci w każdym wieku. Tak więc białe, stylizowane meble można śmiało postawić w pokoju kilkumiesięcznego maluszka, jak i małej dziewczynki w wieku szkolnym. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA