Meble.com.pl - komfort na miarę

Magazyn ŚŁiK już w sprzedaży. Fot. Publikator

Świat Łazienek i Kuchni. Nowy numer już w sprzedaży

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 marz 2017 13:18

Najnowszy numer Świata Łazienek i Kuchni (2/2017) w pięknej wiosennej oprawie, już w sprzedaży. W całości poświęcony został wiosennym metamorfozom kuchni i łazienki.

Zaprzyjaźnieni z redakcją architekci wnętrz podpowiadają, jak krok po kroku, przeprowadzić renowację tych dwóch ważnych pomieszczeń, a także jak poradzić sobie z nieustawną kuchnią w bloku. Z kolei dwa obszerne przewodniki zakupowe (kuchenny i łazienkowy) przybliżą dostępne na rynku rozwiązania: modne meble i materiały oraz nowoczesne wyposażenie, sprzęty i akcesoria.

Wiosenne metamorfozy to nie tylko zmiany w naszym otoczeniu, ale i w nas samych. Wiosna zachęca do większej aktywności. Przydatnych akcesoria pomogą zadbać o kondycję w domowym zaciszu. Ci, którzy zmiany w sposobie życia lubią głośno manifestować, dowiedzą się jak urządzić kuchnię i łazienkę w stylu fit.

Wiosna to także czas Wielkanocy – świątecznych spotkań w rodzinnym gronie. By tradycji stało się zadość, a chwile spędzany z najbliższymi niosły radość, znajdziecie tu propozycje aranżacji stołu na te najważniejsze w roku śniadanie.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA