Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Linate jest nowoczesna i jasna. Duża szafa z łatwością pomieści ubrania dwóch osób, a duże łóżko zapewni wygodą przestrzeń do wypoczynku. Fot. Meble Wójcik

Sypialnia dla dwojga. Zobacz najmodniejsze meble

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 29 sie 2017 11:38 (aktualizacja: 30 sie 2017 09:56)

Sypialnia małżeńska to często połączenie dwóch różnych stylów - kobiecego i męskiego. Wspólną cechą, która je łączy, mogą być meble. Warto wybrać najwygodniejsze.

Będąc w związku, często musimy iść na kompromisy, również w kwestii urządzania wnętrz. Jeśli lubimy inny styl niż nasza druga połówka, warto przemycić trochę jednego i drugiego stylu, aby stworzyć aranżację, która będzie podobała się każdemu. 

Ważne jest to szczególnie w sypialni, która powinna być miejscem wyciszenia i spokoju. Dlatego też nie mogą nas drażnić kolory ścian, rozpraszać dodatki czy niewygodne meble. Te ostatnie mogą być wręcz mianownikiem między różnymi stylami. Wygodne łóżko w odpowiednim rozmiarze zapewni nam spokojny sen, zaś pojemna szafa z łatwością pomieści ubrania dwojga osób. Warto pomyśleć również o kobiecej toaletce, która może zamienić się w wygodne biurko dla mężczyzny. 

Czytaj również: Jak przetrwać remont - kilka praktycznych rad

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA