Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia R&O ma ciepły kolor drewna, który sprawi, że sypialnia stanie się przestronna i przytulna jednocześnie. Fot. Meble Vox

Sypialnia doskonała. Wybierz do niej meble

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 18 sty 2015 17:22 (aktualizacja: 19 sty 2015 08:08)

Wiele czynników wpływa na spokojny i dobry sen w sypialni. Jednym z nich niewątpliwie są odpowiednie meble... Zobaczcie najciekawsze kolekcje do sypialni.

Śpimy po to, aby nabrać energii na kolejny dzień, dlatego dobrze jest wiedzieć jakie są sekrety dobrego wysypiania się, aby być każdego dnia rześkim i zdeterminowanym do działania. Wybierając miejsce na sypialnie warto zwracać uwagę na stronę w jakiej znajduje się pomieszczenie - od strony wschodniej zapewnimy sobie słoneczne poranki, zaś od zachodniej mogą one bywać ponure. Sypialnie w domach najczęściej ulokowane są na piętrze, dlatego w mieszkaniach warto zapewnić sobie miejsce do spania, w którym będzie relatywnie cicho, np. ulokowane na końcu pokoi. 

Jednym z najważniejszych elementów komfortowej sypialni są oczywiście odpowiednie meble - duże i wygodne łóżko, szafeczka nocna, na której będzie można ustawić lampę czy odłożyć książkę, jak również pakowna szafa. Jeśli mamy na to miejsce, warto zainwestować w garderobę, która zapewni wiele miejsca do przechowania. Ciekawym rozwiązaniem jest także ustawienie w sypialni niewielkiej toaletki, która będzie świetnym miejscem do wykonywania porannego makijażu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA