Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia "Manhattan" marki Stolwit to połączenie białej, lakierowanej płyty oraz elementów imitujących drewno dębowe. Światło w sypialni wprowadza także oświetlenie LED. Fot. Stolwit

Sypialnia pełna światła - 15 propozycji łóżek w jasnych barwach

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 31 sie 2014 21:09

Jesień zbliża się wielkimi krokami warto więc zwrócić uwagę na propozycje łóżek, które wniosą do naszej sypialni nieco słońca. Obejrzyjcie galerię sypialni w jasnych kolorach.

Łóżko to najważniejszy mebel w każdej sypialni. Spędzamy w nim więcej niż połowę naszego życia. Decydując się na jego zakup powinniśmy więc zwracać uwagę na to czy jest wytrzymałe i wygodne, jednak nie mniej ważne są także jego walory estetyczne.

W sklepach meblowych znajdziemy ogromny wybór łóżek drewnianych, metalowych, z płyty lub wikliny, ciosanych lub rzeźbionych. Od tej masy dostępnych rozwiązań można dostać zawrotu głowy - szczególnie jeśli chodzi o wybór odpowiedniego koloru czy kształtu łóżka. Należy pamiętać, że decydując się na styl w jakim łóżko zostało wykonane, nie powinniśmy kierować się chwilowym impulsem ale charakterem pomieszczenia, w jakim mebel zostanie umieszczony. Mówiąc prościej kolor i kształt łóżka powinny harmonizować z resztą wnętrza, tworzyć z nim niebanalną, ale spójną całość.

Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest klasyczna elegancja, czyli naturalne, jasne kolory i proste formy. Dziś prezentujemy kilka najnowszych propozycji producentów w barwach, które pasują niemal do każdego wnętrza i nigdy nie wychodzą z mody.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA