Meble.com.pl - komfort na miarę

Na łóżku "Joy" została zamontowana dodatkowa skórzana poduszka, która stanowi idealne rozwiązanie dla osób lubiących czytać w sypialni. Sama stylistyka jest bardzo elegancka i pasuje zarówno do sypialni męskiej jak i damskiej. Fot. Artflex

Sypialnia w dobrym guście. Zobacz łóżka w skórze

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 11 sty 2015 21:12 (aktualizacja: 12 sty 2015 08:20)

Łóżka tapicerowane skórą wprowadzają do sypialni elegancję i wyjątkową wygodę - zarówno, jeśli są wykończone naturalną skórą, jak i jej imitacją.

Skórzane łóżko w sypialni to klasa sama w sobie. Takie modele pasują zarówno do sypialni męskich jak i damskich. Nie ma różnicy, czy mebel jest wykończony naturalnym materiałem, czy wyłącznie imitującym skórę. W obu przypadkach łóżka wyglądają zachwycająco i z pewnością sprawią, że sypialnia będzie wyglądać stylowo i elegancko. 

Jeśli cenimy sobie wyłącznie naturalne materiały i jakość oraz trwałość na najwyższym poziomie, to z pewnością łóżko tapicerowane naturalną skórą będzie dla nas. Jeśli zaś przede wszystkim liczy się cena, warto pomyśleć o modelu wykończonym tkaniną imitującą ten piękny materiał, ponieważ są one znacznie tańsze, a wyglądem wcale nie ustępują droższym konkurentom. Dzięki możliwości barwienia skóry, na rynku dostępne są modele w zróżnicowanej gamie kolorystycznej. Chcąc stworzyć bardzo elegancką i stylową sypialnię warto wybrać łóżko w kolorze czerni, wszelkich odcieni brązu, jak również bieli. Łoża wykończone skórą w kolorze czerwieni czy też zdecydowanego fioletu sprawią, że sypialnia będzie nie tylko elegancka, ale i nieco szalona. 

Mając już w sypialni skórzane łóżko za sprawą dodatków ze szkła, srebrnej stali czy złota, sprawimy, że wnętrze nabierze wysmakowanego stylu, przywodzącego na myśl prawdziwie wielki splendor. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA