Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia Wenecja marki Szynaka Meble to biel delikatnie ocieplona jasnymi elementami drewna. Fot. Szynaka Meble

Sypialnia w połysku. 15 modnych kolekcji

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 31 marz 2016 11:43

Meble na wysoki połysk nadają wnętrzu sypialni nowoczesny charakter. Sprawiają, że sypialnia prezentuje się ciekawie i niebanalnie - łatwo jest też w niej utrzymać czystość.

Meble w połysku dostępne na rynku polskim idealnie komponują się z nowoczesną czy też minimalistyczną stylistyką wnętrz. Szczególnie godne uwagi są kolekcje w bieli, które można zestawiać z dowolnym wykończeniem wnętrza. Na ścianach, może być zarówno farba, jak i cegła czy drewniane panele. Dowolne wykończenie może mieć również podłoga. Dla przykładu interesująco prezentuje się duet białych lub szarych połyskujących mebli i industrialnej, zimnej posadzki. Osoby, które chcą ocieplić wnętrze, zamontować mogą jasno-brązowy parkiet.

Warto zwrócić także uwagę na połyskujące meble w kolorze kawy z mlekiem. Ta stonowana kolorystyka stanowi doskonałą bazę do bardziej dekoracyjnych dodatków. Możemy się nimi dowolnie bawić oraz zmieniać w zależności od nastroju, pory roku czy po prostu chęci. Charakteru sypialni dodadzą kolorowe dywany, o różnym kształcie i wielkości. Po wyjściu z takiej sypialni, będziemy w pełni gotowi, by zmierzyć się z kolejnym dniem oraz w pełni wypoczęci. 

Przykłady ciekawych kolekcji w połysku prezentujemy w naszej galerii.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA