Meble.com.pl - komfort na miarę

Biel w sypialni można ożywić dodatkami w różnych kolorach. Najważniejsze jednak, aby do wnętrza docierało dużo światła. Fot. Alvem Makleri

Sypialnia w skandynawskim stylu. Jakie meble wybrać

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 19 lip 2016 09:10 (aktualizacja: 19 lip 2016 12:51)

Moda na styl skandynawski nie przemija. Zobacz, jakie meble wybrać, aby urządzić sypialnię w klimacie naszych nordyckich sąsiadów.

Styl skandynawski to przede wszystkim biel, drewno i wyszukane dodatki. Wnętrza skandynawskie są bardzo jasne, jednak nie brak im przytulności. Klimat ten tworzą umiejętnie dobrane dodatki, które nie są dziełem przypadku, a elementami idealnie wpasowującymi się w aranżację. Urządzając sypialnię w skandynawskim stylu warto więc postawić na wyszukane tekstylia - narzuty, dywany, dywaniki, poduszki oraz koce. Stworzą one ciepłą, przytulną aurę.

Nie bez znaczenia są również meble. W skandynawskiej sypialni możemy postawić na meble w bieli. Nieocenione jest drewno bielone, jak również meble w płyty w białym laminacie. Jednak nie na wysoki połysk, a koniecznie w macie. Warto wybrać meble z litego drewna, bowiem styl skandynawski jest ukłonem w stronę natury.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA