Meble.com.pl - komfort na miarę

Tapicerowane łóżko w szarym kolorze to nowoczesny i niezwykle modny element wnętrza. Doskonale prezentuje się na tle białej ściany. Projekt: Agnieszka Ludwinowska. Fot. Bartosz Jarosz

Sypialnia w szarościach. Sprawdź inspirujące pomysły na meble

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 22 wrz 2016 09:45

Sypialnia zaaranżowana w szarościach wcale nie musi być nuda i bez wyrazu. Sprawdź jak sprawić by wnętrze prezentowało się urokliwie i ciekawie.

Szarości pięknie prezentują się we wnętrzu sypialni. Dzięki sprytnym i trafnym połączeniu mebli i dodatków, wnętrze zyska ciekawy wygląd i intrygujący charakter. Warto postawić na przykład na delikatne, ciepłe odcienie szarości. Użycie różnorodnych odcieni tego samego koloru nie spowoduje, że wnętrze zaprezentuje się nudo i monotonnie. Dzięki połyskującym elementom pod postacią szafy czy tez lekko połyskującej tapecie na ścianie pomieszczenie stanie się pełne światła i blasku.

Jeśli zależy nam natomiast, aby wnętrze nabrało przytulnego wyrazu warto postawić na łóżko obite szarą, miękką tkaniną, które wniesie odrobinę ciepła. Całość podkreśli zagłówek utrzymany w podobnej tonacji kolorystycznej. szyku wnętrzu nada lustro, pomysłowo ulokowane we froncie szafy czy też zawieszone nad łóżkiem, a także eleganckie kinkiety. 

Więcej pomysłów w galerii zdjęć. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA