Meble.com.pl - komfort na miarę

Garderoba, w której drzwi stanowią miękkie zasłony to nowoczesne rozwiązanie, ale też o wiele tańsze niż płyta czy szkło. Fot. Stadhem

Sypialnia z garderobą. Zobacz jak mieszkają inni

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 06 lis 2014 11:47 (aktualizacja: 19 lis 2014 08:58)

Garderoba w sypialni zapewni porządek w ubraniach i może jednocześnie ozdobić całe pomieszczenie. Zobaczcie jak można ją wydzielić i jak ciekawie zagospodarować.

Wśród mieszkańców małych mieszkań panuje przekonanie, że niemożliwe jest wygospodarowanie miejsca na garderobę w sypialni. Myślenie takie jest jednak błędne, ponieważ nawet najmniejsza powierzchnia, przy odrobinie kreatywnych pomysłów, może zamienić się w funkcjonalne miejsce. Wszak garderobę można zaaranżować w każdym miejscu...nawet nad łóżkiem.

Jest kilka sposobów na wygospodarowanie miejsca na szafę na całą długość ściany lub jej kawałek. Można wysunąć łóżko do przodu pokoju, a za nim umiejscowić szafę. W takiej kombinacji, najlepiej sprawdzą się garderoby z miękką zasłoną, lub całkowicie odkryte, jak również z drzwiami przesuwnymi. Ciekawym rozwiązaniem, które sprawdzi się w bardzo małych pomieszczeniach jest zabudowa na ścianie, w której jest wnęka na łóżko. Wygląda to, jakby część do spania była otoczona zamkniętymi szafkami na ubrania. 

Jeśli brakuje wam pomysłów na garderobę w sypialni, zobaczcie jak zrobili to inni. Polecamy zajrzeć do galerii zdjęć, gdzie znajdują się prawdziwe aranżacje z polskich i zagranicznych domów. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA