Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Laviano" Bydgoskie Meble. Fot. Bydgoskie Meble

Sypialniana ławka - wiele funkcji w jednym meblu

  • Autor: kh
  • 04 maj 2014 18:16

Ławka w sypialni ma wiele funkcji - można na niej spocząć po ciężkim dniu, postawić dekoracyjne drobiazgi, położyć przygotowane na kolejny dzień ubrania lub pled, którym otulamy się podczas wieczornej lektury.

Tapicerowane lub wykonane z surowego drewna, proste i ascetyczne, lub bogato zdobione... zróżnicowanie stylistyczne ławek i skrzyń do sypialni jest ogromne. Ale łączy je jedno - wszystkie modele, niezależnie od stylu wzorniczego w jakim zostały wykonane, mogą pełnić w sypialni naprawdę wiele funkcji.

Służyć mogą zarówno jako ławeczka, na której możemy spocząć po ciężkim dniu i wygodnie zdjąć ubranie, jak też niewielki stolik na dekoracyjne bibeloty. Ławeczkę wykorzystać można ponadto jako praktyczną półeczkę odpowiednią do przechowywania podręcznych rzeczy np. bielizny nocnej, lub też jako całkiem pakowną skrzynię, w której zmieścić się może nawet pled, czy dodatkowe poduszki.

Dostępne obecnie w sklepach ławeczki i skrzynie na ogół dopasowywane są do zestawów i kolekcji sypialnianych. Jednak nie jest to zasadą. Niekiedy ławeczki zestawiać można z pozostałymi meblami na zasadzie kontrastu, tworząc ciekawe i nieszablonowe aranżacje. Jak prezentować się może ten prosty mebel w sypialni? Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA