Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja Meee marki Vox to pojemne szafy, komody i regały o zabawnej stylistyce. Fot. Vox

Szafa dla dziecka - 20 ciekawych propozycji

  • Autor: kh
  • 28 maj 2014 12:05 (aktualizacja: 30 maj 2014 08:08)

Pojemna, ale przede wszystkim dostosowana do potrzeb i możliwości małego człowieka szafa w pokoju dziecięcym to prawdziwy skarb. Można w niej schować tysiące skarbów, a także zaprowadzić ład w niezliczonych ubrankach i drobiazgach w rozmiarze "mini".

Szafa w pokoju małego dziecka - zarówno przedszkolaka, jak i ucznia pierwszych klas, wbrew pozorom jest równie potrzebna jak w pokoju nastolatka, a nawet sypialni rodziców. Tyle tylko, że jej forma, rozmiar, a także design w przypadku wyżej wymienionych grup wiekowych znacząco się różni.

Szafy będące częścią kolekcji dedykowanych dzieciom są przede wszystkim nieco niższe, a dodatkowo niejednokrotnie posiadają dwa rzędy wieszaków, co umożliwia swobodne powieszenie znacznie większej liczby ubranek. Warto zwrócić uwagę na szafy umieszczone pod łóżkiem na antresoli, a także takie, do których maluch może swobodnie wejść. 

Poza tym szafy dla dzieci są zdecydowanie bardziej kolorowe niż analogiczne produkty proponowane dorosłym. Na ich frontach nie brakuje zabawnych aplikacji i ciekawych grafik. Tradycyjne uchwyty w wielu przypadkach zastąpione są znacznie ciekawszymi i bardziej orginalnymi modelami, a nierzadko - z uwagi na bezpieczeństwo maluchów są w ogóle wyeliminowane. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA