Biel optycznie powiększa przedpokój, a przestronne wnętrza tego systemu dają wiele miejsca do przechowywania. Fot. Meble Wójcik

Biel optycznie powiększa przedpokój, a przestronne wnętrza tego systemu dają wiele miejsca do przechowywania. Fot. Meble Wójcik

  • Autor: bm
  • 27 kwi 2018 09:47 (aktualizacja: 30 kwi 2018 08:22)

Szafa do przedpokoju - funkcjonalne miejsce do przechowywania

Może być solidna, trzydrzwiowa albo zupełnie niewielka, służąca do podręcznego przechowywania płaszczy i kurtek. Szafa w przedpokoju to mebel, który pozwala na utrzymanie porządku w tym, zazwyczaj trudnym do urządzenia, pomieszczeniu.

Urządzając dom lub mieszkanie, często mamy problem z aranżacją strefy przy wejściu. Przedpokój albo jest zbyt mały, aby go funkcjonalnie umeblować, albo ma nietypowy kształt, w którym trudno cokolwiek sensownie rozplanować. Oferta mebli do przedpokoju też nie jest zbyt bogata. Decydując się na szafę - niezależnie od jej wielkości czy sposobu otwierania - zapewniamy sobie miejsce do przechowywania różnych przedmiotów, odzieży i butów, które jednocześnie ułatwi nam organizację i utrzymanie porządku.

Wybierając szafę, warto zadbać o jej wnętrze - odpowiednią ilość wieszaków, specjalne kosze lub półki na buty, pojemniki na szaliki, czapki i rękawiczki itp. Dzięki systemom organizacji szaf zapanujemy nad chaosem w strefie, w której tak ważne jest pierwsze wrażenie. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce