Szafa Match. Fot. MC Akcent

Szafa Match. Fot. MC Akcent

  • Autor: bm
  • 21 sie 2017 09:10 (aktualizacja: 21 sie 2017 22:37)

Szafa do sypialni - zobacz propozycje z polskich sklepów

Większość dostępnych na polskim rynku kolekcji mebli do sypialni zawiera szafy o różnych wymiarach i różnych sposobach otwierania, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Różne są też możliwości wykończenia szaf i dopasowania ich dzięki temu do stylu pomieszczenia.

Czytaj też: Meble wielofunkcyjne

Dwudrzwiowa, trzydrzwiowa, a może narożna? W kolorach drewna, z elementami lustra, w wysokim połysku... Pomysłów na wykonanie prostej szafy wolno stojącej, która uzupełni umeblowanie sypialni, może być wiele. Obok wyglądu jednak najbardziej liczy się funkcjonalność i odpowiednie gabaryty mebla, na który nie zawsze mamy odpowiednio dużo miejsca. W cenie są więc meble w miarę mobilne, o stosunkowo niewielkich gabarytach, stwarzające możliwość dowolnej aranżacji wnętrza poprzez łączenie i mieszkanie różnych elementów. Dołączenie np. do narożnej szafy elementu dwudrzwiowego pozwoli stworzyć namiastkę prawdziwej garderoby, a połączenie jej dodatkowo z regałem na książki – domową biblioteczkę.

Warto też zwrócić uwagę na wnętrze szafy. Większość z prezentowanych w naszej fotogalerii modeli posiada bogate wyposażenie – półki, wieszaki, lustra wewnętrzne, wbudowane oświetlenie ledowe, systemy push-to-open w szufladach itd.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce