Fot. Sevroll

Fot. Sevroll

  • Autor: bm
  • 16 marz 2018 09:23 (aktualizacja: 17 marz 2018 12:40)

Szafa inna niż wszystkie - wybierz oryginalne fronty

Jednym z najsilniejszych trendów wnętrzarskich ostatnich sezonów jest personalizacja mebli, dążenie do indywidualnych rozwiązań. Dlatego tak cenimy możliwość dopasowania poszczególnych elementów do naszych upodobań.

W przypadku szaf, które zazwyczaj zajmują dość dużo miejsca w pomieszczeniu, możliwość stosowania indywidualnie dopasowanych rozwiązań jest szczególnie cenna. I chodzi tutaj nie tylko o perfekcyjne dobranie wymiarów mebla czy zabudowanie nietypowych zakamarków, ale również o estetyczną stronę mebla. Dobrze zaprojektowana i wykonana z dobrej jakości materiałów szafa może być prawdziwą ozdobą zarówno sypialni, jak i przedpokoju, kuchni czy pokoju młodzieżowego. Możliwości wykończenia szaf jest wiele - mamy więc duży wybór, w zależności od upodobań i stylu pomieszczenia, w którym mebel ma się znaleźć.

Dla tych, którzy chcieliby optycznie powiększyć wnętrze, odpowiednie będą szafy ze wstawkami z lustra lub ze szkła lacobel. Zwolennikom elegancji i ekskluzywnej klasyki dedykowane są szafy z oryginalnymi wstawkami np. z tkaniny, skóry czy ryflowanego drewna. Sporo modeli łączy powierzchnie matowe z wysokopołyskowymi, elementy bieli z kolorami drewna, dodatkowym urozmaiceniem w niektórych szafach są nietypowe uchwyty, wbudowane szuflady czy elementy otwarte. Ozdobą szafy mogą być też kolorowe fronty, dopasowane do całego wnętrza lub stanowiące jeden barwny element. Ciekawą opcją są też wszelkiego rodzaju nadruki, dzięki którym możemy uzyskać szafę naprawdę jedyną w swoim rodzaju.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce