Meble.com.pl - komfort na miarę

Solle to kolekcja szaf będąca synonimem prostoty i elegancji z nutą delikatnej ekstrawagancji. Jej modułowy charakter pozwala konfigurować układy dopasowane do indywidualnych potrzeb. Fot. Wajnert

Szafa w domu. Propozycje mebli z polskich sklepów

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 17 lis 2016 10:29 (aktualizacja: 18 lis 2016 10:14)

Szafa to niezbędny element wyposażenia mieszkania. Sprawdź propozycje mebli, aktualnie dostępne w polskich sklepach.

Przestrzeń do przechowywania ubrań jest potrzebna w każdym domu. Pojemna szafa, dostosowana do wymagań wnętrza ułatwi domownikom życie i zapewni porządek w całym domu.Szafę możemy zrobić na zamówienie lub też zdecydować się na model już gotowy, który możemy zakupić w sklepie meblowym. Pierwsza opcja jest z pewnością wygodniejsza, jednak modele proponowane przez producentów też są godne uwagi, chociażby ze względu na atrakcyjną cenę.

Do wyboru mamy szafy z 2,3 lub 4 - drzwiowe, bądź też modele narożne. To na który model się zdecydujemy zależy od naszych potrzeb oraz posiadanych rzeczy. Główną zaletą szaf 2-drzwiowych jest to, że posiada niewielkie rozmiary, dzięki czemu wygląda dobrze w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w sypialni, ale także w pokoju dziennym. Szafy posiadające większą ilość drzwi, oprócz efektownego wyglądu, zwykle wyposażone są również w pojemne szuflady oraz większą ilość półek, które zapewniają wygodną segregację. 

Zobaczcie nasze propozycje...

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA